Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania dla: budowa a1
28 października 2005 roku oddano do ruchu przebudowaną drogę krajową nr 94 w Olkuszu. Inwestycja krakowskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad kosztowała prawie 50 mln złotych i została w całości sfinansowana ze środków budżetu państwa. Realizację kontraktu rozpoczęto wiosną 2004 roku i zakończono zgodnie z planem w październiku 2005 roku.

Druga jezdnia obwodnicy Nowogardu o długości 9,41 km oddana do ruchu . Na trasie zostanie wprowadzona docelowa organizacja ruchu, wszystkie węzły obwodnicy zostaną w pełni uruchomione. Od końca października tego roku na zasadach tymczasowej organizacji ruchu funkcjonowała jedna jezdnia obwodnicy, głównym wjazdem i wyjazdem z Nowogardu był węzeł Nowogard Północ. Po otwarciu drugiej jezdni będą demontowane elementy tymczasowej organizacji ruchu, także prosimy kierowców o zachowanie ostrożności.

Dnia 21.01.2011r. w Urzędzie Miasta Legionowo odbyła się rozprawa administracyjna otwarta dla społeczeństwa przed wydaniem decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej dla przebudowy DK 61 przejście przez Legionowo – odcinek III od wiaduktu w Legionowie do m. Michałów-Reginów.

We wtorek 4 września nastąpią zmiany w organizacji ruchu na autostradzie A2. Na odcinku C – pomiędzy Grodziskiem a Bolimowem wdrożona zostanie organizacja ruchu polegająca na wyłączeniu z ruchu jednej jezdni w kierunku Warszawy. Kierowcy będą się poruszali w obu kierunkach drugą nitką. W tym czasie wykonawca będzie realizował roboty wykończeniowe. Będą to m.in:
 - budowa ekranów dźwiękochłonnych,
 - roboty wykończeniowe na obiektach mostowych,
 - budowa wjazdów awaryjnych oraz wjazdów i wyjazdów MOP,
 - wykonanie elementów BRD i oznakowania drogi,
 - inne roboty związane z dokończeniem kontraktu.

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad w wyniku przetargu przeprowadzonego w oparciu o procedury Banku Światowego 7 października 2005 roku podpisała umowę na kontrakt „Budowa obwodnicy Garwolina w ciągu drogi krajowej Nr 17 Warszawa – Lublin od km 40+400 do km 53+197”
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o podpisaniu umowy na przebudowę skrzyżowania drogi krajowej nr 94 z drogą wojewódzką nr 901 i drogą powiatową nr S – 2905 (d. DP – 00117 ) wraz z budową sygnalizacji świetlnej w Pyskowicach w województwie śląskim.
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o podpisaniu umowy na budowę skrzyżowania drogi krajowej nr 9 z drogą powiatową nr 0657T oraz 0667T w miejscowości Kunów (woj. świętokrzyskie).
Zapraszamy do odwiedzenia powstałej we współpracy z Nadzorem Inwestorskim, firmą PROMOST Sp. z o.o. strony internetowej gdzie sprawdzić można postęp prac, galerię z placu budowy oraz zapoznać się z opisem kontraktu na budowę drogi ekspresowej S5 Poznań - Wrocław, odcinek Kaczkowo - Korzeńsko - strona internetowa powstała we współpracy z Nadzorem Inwestorskim PROMOST Sp. z o.o. :
Projektowana trasa jest zlokalizowana na terenie miasta i gminy Wschowa - powiat wschowski.
Copyright © 2014 GDDKiA Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad • ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa • Tel +48 22 375 88 88