Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania dla: oferty pracy
Na 21 września został przesunięty termin otwarcia ofert cenowych w przetargu na budowę obwodnicy Miękowa.

Warszawski oddział GDDKiA wybrał firmy,  które wybudują  trasę S8 z Marek do Radzymina. 

Zgodnie ze złożoną we wrześniu ubiegłego roku obietnicą, warszawski Oddział GDDKiA wybuduje prawie 200 metrów chodnika w Zbuczynie.

Głównym celem realizacji obwodnicy było wyprowadzenie ruchu tranzytowego w kierunku przejścia granicznego w Gołdapi poza miasto a przez to poprawienie bezpieczeństwa i swobody ruchu w mieście. Jezdnia nowej drogi ma trzy pasy ruchu (przekrój 2+1). Oznacza to, że kierowcy mają na przemian po dwa pasy ruchu w jednym kierunku. Zastosowanie przekroju 2+1 umożliwia sprawne wyprzedzanie wolniej jadących pojazdów, wymusza ostrożną jazdę, minimalizuje  możliwość czołowego zderzenia z pojazdem z naprzeciwka.

Aż 19,2 mln zł kosztowało zimowe utrzymanie dróg krajowych w województwie pomorskim to o 8 mln zł więcej niż w poprzednim sezonie zimowym. Całość środków przeznaczonych na zwalczanie skutków zimy w 2013 r. zostały wydane już na początku roku wynika z podliczenia budżetu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad Oddziału w Gdańsku.

W ramach unijnego programu Rozwój Polski Wschodniej powstaną obwodnice dwóch miast leżących przy drodze krajowej nr 74: Frampola i Hrubieszowa. 22 października ogłoszono przetargi nieograniczone na budowę tych tras o łącznej długości blisko 14 km.

22 lipca 2011 roku zostały wysłane zaproszenia do składania ofert cenowych na zadanie nr 4 na budowę drogi ekspresowej S17, odcinek węzeł Lubartów – węzeł Witosa. Termin składania ofert dla 20-tu zakwalifikowanych wykonawców został wyznaczony na dzień 01.09.2011.

Tym samym zaproszono do ostatniegu z pieciu zadań S17. 28 lipca 2011 r. poznamy oferty cenowe na zadanie nr 3. W trakcie budowy sa zadania nr 1, 2 i 5.

Copyright © 2014 GDDKiA Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad • ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa • Tel +48 22 375 88 88