Wyniki wyszukiwania
Wyniki wyszukiwania dla: oferty pracy
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o podpisaniu umowy na opracowanie materiałów do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach, projektu budowlanego, wykonawczego i dokumentacji przetargowej oraz pełnienie nadzoru autorskiego dla budowy węzła „Sośnica” na skrzyżowaniu autostrad A1 i A4 wraz z odcinkiem autostrady A1 Sośnica-Maciejów (z węzłem).

Skarb Państwa  Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad reprezentowany przez Dyrektora Oddziału w Lublinie Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaprasza do składania wniosków o dopuszczenie do udziału w przetargu na dzierżawę czterech Obiektów zlokalizowanych w ciągu drogi ekspresowej S17 na odcinku Kurów - Lublin – Piaski, na terenie których prowadzona będzie działalność związana z obsługą ruchu w formie Miejsc Obsługi Podróżnych (MOP).

Rozstrzygnięto przetarg na budowę odcinka drogi ekspresowej S-7 na odcinku Kalsk (Pasłęk) - Miłomłyn. Najkorzystniejsza jest oferta złożona przez Konsorcjum: STRABAG Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie oraz HERMANN KIRCHNER Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, z ceną 1.063.934.765,59 zł.
Na 21 września został przesunięty termin otwarcia ofert cenowych w przetargu na budowę obwodnicy Miękowa.
Copyright © 2015 GDDKiA Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad • ul. Wronia 53, 00-874 Warszawa • Tel +48 22 375 88 88