INFORMACJA DROGOWA
19 111
viaTOLL
PLPL
BIP

ODDZIAŁY:

Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Warszawa Oddział Lublin Oddział Bydgoszcz Oddział Poznań Oddział Szczecin Oddział Zielona Góra Oddział Łódź Oddział Wrocław Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Kielce Oddział Rzeszów Oddział Szczecin Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Zielona Góra Oddział Poznań Oddział Bydgoszcz Oddział Warszawa Oddział Wrocław Oddział Łódź Oddział Kielce Oddział Lublin Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Rzeszów

Oddział w Bydgoszczy
ul. Fordońska 6
85-085 Bydgoszcz

tel. centr. 52 323 45 00
fax 52 323 45 04
NIP 554-22-52-485

e-mail: sekretariat_byd@gddkia.gov.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Subisława 5
80-354 Gdańsk

tel. centr. 58 511 24 00
fax 58 511 24 05
NIP 584-24-56-536

e-mail: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl

Oddział w Białystoku
ul. Zwycięstwa 2
15-703 Białystok

tel. centr. 85 664 58 00
fax 85 651 37 83
NIP 542-27-52-914

e-mail: sekretariat_bialystok@gddkia.gov.pl

Oddział w Katowicach
ul. Myśliwska 5
40-017 Katowice

tel. centr. 32 258 62 81
fax 32 259 87 10
NIP 954-24-02-923

e-mail: kat_sekretariat@gddkia.gov.pl

Oddział w Kielcach
ul. Paderewskiego 43/45
25-950 Kielce

tel. 41 34 03 900, 41 345 74 31
fax 41 366 48 04
NIP 657-03-86-703

e-mail: sekretariat_kielce@gddkia.gov.pl

Oddział w Krakowie
ul. Mogilska 25
31-542 Kraków

tel. centr. 12 417 25 00
fax 12 411 01 18
NIP 675-12-72-475

e-mail: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

Oddział w Lublinie
ul. Ogrodowa 21
20-075 Lublin

tel. 81 532 70 61
fax 81 743 71 68
NIP 712-24-27-134

e-mail: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl

Oddział w Łodzi
ul. Irysowa 2
91-857 Łódź

tel. centr. 42 233 96 00
fax 42 233 96 08
NIP 725-17-13-273

e-mail: sekretariat_lodz@gddkia.gov.pl

Oddział w Olsztynie
ul. Warszawska 89
10-083 Olsztyn

tel. centr. 89 521 28 00
fax 89 527 23 07
NIP 739-32-79-711

e-mail: sekretariat_olsztyn@gddkia.gov.pl

Oddział w Opolu
ul. Niedziałkowskiego 6
45-085 Opole

tel. centr. 77 401 63 00
fax 77 454 44 68
NIP 754-00-03-773

e-mail: sekretariat_opole@gddkia.gov.pl

Oddział w Poznaniu
ul. Siemiradzkiego 5a
60-763 Poznań

tel. centr. 61 866 88 21
fax 61 864 63 69
NIP 779-21-73-262

e-mail: sekretariat_poznan@gddkia.gov.pl

Oddział w Rzeszowie
ul. Legionów 20
35-959 Rzeszów

tel. centr. 17 853 40 71 do 74
fax 17 853 64 84
NIP 813-11-06-223

e-mail: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

Oddział w Szczecinie
Al. Bohaterów Warszawy 33
70-340 Szczecin

tel. centr. 91 432 53 00
fax 91 484 39 97
NIP 852-23-53-687

e-mail: sekretariat_szczecin@gddkia.gov.pl

Oddział w Warszawie
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

tel. centr. 22 209 25 00
fax 22 698 60 45
NIP 113-20-97-244

e-mail: sekretariat_warszawa@gddkia.gov.pl

Oddział w Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 186
53-139 Wrocław

tel. centr. 71 334 73 00
fax 71 367 17 69
NIP 899-24-41-331

e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Oddział w Zielonej Górze
ul. Boh. Westerplatte 31
65-950 Zielona Góra

tel. centr. 68 327 10 68
fax 68 325 34 68
NIP 929-01-16-588

e-mail: sekretariat_zga@gddkia.gov.pl

MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG autostrady, drogi ekspresowe i inne drogi krajowe w realizacji ZOBACZ SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW najważniejsze informacje drogowe dla kierowców ZOBACZ MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH podgląd bieżących warunków na drogach krajowych za pośrednictwem kamer ZOBACZ FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY opinie, sugestie lub uwagi dotyczące organizacji ruchu na drogach krajowych ZOBACZ MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH aktualne warunki drogowe w Polsce ZOBACZ

OddziałyWydziały i Rejony

Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Aleksandra Bilska-Piaseczna  - Naczelnik Wydziału

tel. 61 864 63 18

e-mail: abilska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Planowania

Patryk Kosicki - Naczelnik Wydziału

tel. 61 846 20 39

e-mail: pkosicki@gddkia.gov.pl

Dominika Borowska – Zastępca Naczelnika Wydziału

tel.  61 846 20 38

e-mail: dborowska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zamówień Publicznych

Łucja Algusiewicz - Naczelnik Wydziału

tel. 61 864 63 02

e-mail: lalgusiewicz@gddkia.gov.pl

Agnieszka Konieczna – Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 61 8646 305

e-mail: akonieczna@gddkia.gov.pl

 

Wydział Obsługi Prawnej

Tomasz Depa - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8646 316

e-mail: tdepa@gddkia.gov.pl

Barbara Kopczyńska - Radca Prawny

tel. 61 8 646 316

e-mail: bkopczynska@gddkia.gov.pl

Bartosz Lisek- Radca Prawny

tel. 61 8 462 047

e-mail: blisek@gddkia.gov.pl   

 

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

Alina Cieślak- Główny Specjalista

tel. 61 8 646 379

e-mail: acieslak@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Informacji Niejawnych - Oddział Kancelarii Tajnej

Małgorzata Bartkowiak

tel. 61 8 646 340

e-mail: mbartkowiak@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Gwarancji

Danuta Sobczak

e-mail: dsobczak@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. BHP i PPOŻ

Maciej Osiński

tel . 61 8 646 310

e-mail: mosinski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dróg i Sieci Drogowej

Marek Suchecki - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 646 338

e-mail: msuchecki@gddkia.gov.pl

Wanda Ast  - Zastępca  Naczelnika Wydziału

tel. 61 8 646 378

e-mail: wast@gddkia.gov.pl

 

Oddziałowy Inspektor Drogowy

Krzysztof Gruszczyński - Główny Specjalista

tel. 61 8646 335

e-mail: kgruszczynski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Zarządzania Ruchem

Magdalena Siekierska -  Naczelnik  Wydziału

tel. 61 8646  336

e-mail: msiekierska@gddkia.gov.pl

Lidia Kapczyńska- Zastępca Naczelnika

tel.61 8646 374

e-mail: lkapczynska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego

Magdalena Gielniewska - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 646 351

e-mail: mgielniewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Mostów

Renata Rychlik - Naczelnik Wydziału

tel.61 8 49 60 96

e-mail: rrychlik@gddkia.gov.pl 

Artur Rosiak - Zastepca Naczelnika

tel. 61 8 496 090

e-mail: arosiak@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego i Przygotowań Obronnych

Krzysztof Samolej

tel. 61 8 646 360

e-mail: ksamolej@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dokumentacji

Kinga Bawtro-Rosiak - Naczelnik  Wydziału

tel. 61 8 462 050

e-mail: kbawtro@gddkia.gov.pl

Aleksandra Ławniczak - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 61 8 46 20 57

e-mail:alawniczak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Ochrony Środowiska

Agnieszka Jasińska - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 462 041

e-mail: ajasinska@gddkia.gov.pl

Bartosz Roszkiewicz -  Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 61 8 462 041

e-mail: broszkiewicz@gddkia.gov.pl

 

Wydział Nieruchomości

Roman Bączyk  - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 462 035

e-mail: rbaczyk@gddkia.gov.pl

Małgorzata Jurgasz  -  Zastępca Naczelnika  Wydziału

tel. 61 8 462 036

e-mail: mjurgasz@gddkia.gov.pl

 

Wydział Realizacji

Natalia Siódmiak - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 462 040

e-mail:nsiodmiak@gddkia.gov.pl

Sandra Pikuła – Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 61 8 462 042

e-mail: spikula@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu nr 1 -  budowa drogi ekapresowej S5 Żnin - Gniezno odcinek Mielno-Gniezno

Jacek Wiktor – Kierownik Projektu

tel. 61 8 43 32 85 wew.98

e-mail: jwiktor@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu nr 2 - budowa drogi ekspresowej S5 Poznań -Wrocław, Wronczyn- Kościan Południe , Kościan Południe- węzeł Radomicko  

Grzegorz Struski – Kierownik Projektu

tel. 61 8 43 32 85 wew. 92

e-mail: gstruski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu nr 3 - budowa drogi ekspresowej nr 5 Poznań -Wrocław odc. węzeł Radomicko - Leszno Południe , Leszno Południe - Kaczkowo 

Tomasz Zajączkowski – Kierownik Projektu

tel. 65 5 266 1 36

e-mail: tzajaczkowski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu nr 4 - budowa obwodnicy Jarocina oraz II etap budowy obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego w ciągu S11

Krzysztof Olejniczak – Kierownik Projektu

tel. 61 8 462 054

e-mail: kolejniczak@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu nr 5 -  budowa drogi ekapresowej S5 Poznań - Wrocław odc. Poznań- Wronczyn

Magda Nowak - Kierownik Projektu

tel. 618 433 285 wew. 95

e-mail: mnowak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Finansowo Księgowy

Maria Skrobała - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 646 325

e-mail: mskrobala@gddkia.gov.pl

Dorota Kaczmarek –Kierownik Zespołu

tel. 61 8 646 328

e-mail: dkaczmarek@gddkia.gov.pl

Mariola Przewoźna – Kierownik Zespołu

tel. 61 8 646 319

e-mail: mprzewozna@gddkia.gov.pl

 

Wydział Administracji, Informatyki i Zaplecza Technicznego

Lidia Samolej - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 646 342

e-mail: lsamolej@gddkia.gov.pl

Sylwia Przybyła – Kierownik Zespołu

tel. 61 8 646 377

e-mail: sprzybyla@gddkia.gov.pl

Piotr Jakubowski – Główny Specjalista ds. Informatyki

tel. 61 8646 317

e-mail: pjakubowski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Koordynacji PT POIiŚ

Hanna Zimniewicz

tel. 61 8 646 376

e-mail: hzimniewicz@gddkia.gov.pl

 

Wydział Technologii

Bogdan Bogdański - Naczelnik Wydziału

tel. 61 8 290 231

e-mail:bbogdanski@gddkia.gov.pl

Mariusz Krzyszkowski – Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 61 8 290 233

e-mail: mkrzyszkowski@gddkia.gov.pl

Daria Skrobała-Bielawa - Kierownik Zespołu

tel. 61 8 290 234

e-mail:dskrobala@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Zarządzania Jakością w zakresie Technologii

Jakub Raszewski – Główny Specjalista

tel. 61 8 290 237

e-mail: jraszewski@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Chodzieży

Kierownik Rejonu -Bolesław Śliwiński

ul. Ofiar Gór Morzewskich 3

64-800 Chodzież

tel. (67) 282 99 48, fax (67) 282 96 99

e-mail: rejon.chodzież@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Chodzież,  tel. 67 282 99 48

Obwód Drogowy  Jastrowie, tel. 67 266 28 69

Obwód Drogowy  Oborniki, tel. 61 296 05 44

 

Rejon w Gnieźnie

Kierownik Rejonu- Wojciech Dams

ul. Reymonta 32

62-200 Gniezno

tel. (61) 426 55 61, fax (61) 426 55 61

e-mail: rejon.gniezno@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Gniezno, tel. 61 426 55 61

Obwód Drogowy  Września, tel. 61 436 21 89

Obwód Drogowy  Iwno, tel. 61 817 83 81

 

Rejon w Kaliszu

Kierownik Rejonu -Józef Przybyłek

Al. Wojska Polskiego 37

62-800 Kalisz

tel. (62) 764 92 15, fax (62) 764 92 17

e-mail: rejon.kalisz@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Kalisz, tel. 62 764 90 41

Obwód Drogowy Pleszew, tel. 62 742 78 26

 

Rejon w Kępnie

Kierownik Rejonu -Daniel Mrugała

ul. Przemysłowa 8

63-600 Kępno

tel. (62) 782 36 41, fax (62) 782 29 05

e-mail: rejon.kepno@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy Kępno, tel. 62 782 36 41

Obwód Drogowy  Ostrzeszów, tel. 62 730 33 73

 

Rejon w Koninie

Kierownik Rejonu -Paweł Kubiak

ul. Świętojańska 20

62-510 Konin

tel. (63) 244 35 69, fax (63) 244 36 93

e-mail: rejon.konin@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy Konin I, tel. 63 244 35 69 wew. 12

Obwód Drogowy Konin II, tel. 63 244 35 69

Obwód Drogowy  Kłodawa, tel. 63 273 04 49

Obwód Drogowy  Żdżary, tel. 63 214 36 19

 

Rejon w Lesznie

Kierownik Rejonu - Maciej Kupka

ul. Energetyków 12

64-100 Leszno

tel. (65) 529 56 06, fax (65) 529 56 06

e-mail: rejon.leszno@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Górka, tel. 65 548 22 28

Obwód Drogowy  Kąkolewo, tel. 65 534 26 72

Obwód Drogowy Śmigiel, tel. 65 518 00 93

 

Rejon w Nowym Tomyślu

Kierownik Rejonu -Teresa Stelmaszyk

ul. Poznańska 42

64-300 Nowy Tomyśl

tel. (61) 442 33 11, fax (61) 442 33 20

e-mail: rejon.nowytomysl@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Orzeszkowo, tel. 61 291 51 20

Obwód Drogowy  Swadzim, tel. 61 814 22 61

Obwód Drogowy  Zamysłowo, tel. 61 813 41 32

 

Rejon w Środzie Wlkp.

Kierownik Rejonu - Jerzy Helwig

ul. Libelta 2

63-000 Środa Wlkp.

tel. (61) 285 30 24, fax (61) 285 30 24

e-mail: rejon.sroda@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy  Jarocin, tel. 62 747 20 66

Obwód Drogowy Środa Wlkp. 61 285 35 72