Centrala

tel. +48 58 511 24 00

Sekretariat

tel. +48 58 511 24 04

fax: +48 58 511 24 05

e-mail: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl

 

Wydział spraw pracowniczych i organizacyjnych

Dorota Sacha - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 30

e-mail: dsacha@gddkia.gov.pl

 

Wydział obsługi prawnej, skarg i wniosków

tel. +48 58 511 24 32

 

Wydział ochrony środowiska

Anna Dąbrowska-Banach - Naczelnik Wydziału

tel.  +48 58 511 24 26

e-mail: abanach@gddkia.gov.pl

 

Iwona Miśkiewicz - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. +48 58 511 24  97

e-mail: imiskiewicz@gddkia.gov.pl

 

Wydział planowania

Izabela Kijora - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 95

e-mail: ikijora@gddkia.gov.pl

 

Magdalena Krzemińska - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. +48 58-51-12-434

e-mail: makrzeminska@gddkia.gov.pl

 

Wydział dokumentacji

Stefan Kowalczyk - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 39

e-mail: skowalczyk@gddkia.gov.pl

 

Paweł Suwisz - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. +48 58 511 24 46

e-mail: psuwisz@gddkia.gov.pl

 

Wydział nieruchomości

Maciej Należny - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 56

e-mail: mnalezny@gddkia.gov.pl

 

Wydział technologii - laboratorium drogowe

sekretariat

tel. +48 58 511 24 80,

fax: +48 58 511 24 98

Radosław Osiński - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 86

e-mail: raosinski@gddkia.gov.pl

 

Wydział realizacji

Michał Czubkowski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 45

e-mail: mczubkowski@gddkia.gov.pl

 

Beatrycze Krewan-Michalska - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. +48 58 511 24 53

e-mail: bmichalska@gddkia.gov.pl

 

Wydział zamówień publicznych

Magdalena Czechowska - Naczelnik Wydziału

 tel. +48 58 511 24 42

e-mail: mczechowska@gddkia.gov.pl

 

Aneta Kroplewska - Zastępca Naczelnika Wydziału

 tel. +48 58 511 24 68

e-mail: akroplewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział dróg i sieci drogowej

Paweł Sobiesiak - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 49

e-mail: psobiesiak@gddkia.gov.pl

 

Wydział bezpieczeństwa ruchu drogowego i zarządzania ruchem

Bartłomiej Banach - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 06

e-mail: bbanach@gddkia.gov.pl

 

Wydział uzgodnień i zagospodarowania przestrzennego

Romana Hordyńska - Naczelnik Wydziału

tel. 58 511 24 25

e-mail: rhordynska@gddkia.gov.pl

 

Wydział mostów

Jarosław Watus - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 20

e-mail: jwatus@gddkia.gov.pl

 

Wydział finansowo-księgowy

Iwona Miętka - Naczelnik Wydziału

tel. 58 511 24 82

e-mail: imietka@gddkia.gov.pl

 

Patrycja Kłopocka - Zastępca Naczelnika Wydziału

tel. 58-51-12-463

e-mail: pklopocka@gddkia.gov.pl

 

Wydział administracji, informatyki i zaplecza technicznego

Andrzej Męczykowski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 58 511 24 70

e-mail: ameczykowski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. zarządzania kryzysowego i przygotowań obronnych

Andrzej Szyler

tel. +48 58 511 24 35

e-mail: aszyler@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. ochrony informacji niejawnych – Oddział Kancelarii Tajnej

Bożena Kryczka

tel. +48 58 511 24 36

e-mail: bkryczka@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. komunikacji społecznej

Piotr Michalski

tel. +48 58 511 24 99

e-mail: pmichalski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej

Krzysztof Bojarski

tel. +48 58 511 24 77

e-mail: kbojarski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. systemu zarządzania jakością i kontroli zarządczej

Stanowisko ds. systemu zarządzania jakością w zakresie technologii

Agnieszka Śledzik

tel. +48 58 511 24 81

e-mail: asledzik@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Człuchowie

Kierownik Rejonu: Zenon Ciszewski

ul. Wojska Polskiego 1a

77-300 Człuchów

tel. +48 59 834 52 60, +48 59 834 52 61

fax: +48 59 834 24 94 

e-mail: rejon_czluchow@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Gdańsku

Kierownik Rejonu: Zbigniew Wrzesiński

ul. Budowlanych 70

80-298 Gdańsk Matarnia

tel: +48 58 342 68 10; +48 58 342 68 11

fax: +48 58 342 68 13

e-mail: rejon_gdansk@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Kościerzynie

Kierownik Rejonu: Wiesław Repiński

ul. Drogowców 2

83-400 Kościerzyna

tel: +48 58 686 40 71, +48 58 686 40 72

fax: +48 58 686 33 49

e-mail: rejon_koscierzyna@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Słupsku

Kierownik Rejonu: Monika Juśkiewicz

ul. Sportowa 28

76-200 Słupsk

tel: +48 59 842 94 93

fax: +48 59 845 29 17

e-mail: rejon_slupsk@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Tczewie

Kierownik Rejonu: Rajmund Kirszenstein

ul. Armii Krajowej 84

83-110 Tczew

tel: +48 58 777 04 50, +48 58 777 04 51

fax: +48 58 777 04 52

e-mail: rejon_tczew@gddkia.gov.pl