INFORMACJA DROGOWA
19 111
viaTOLL
PLPL
BIP

ODDZIAŁY:

Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Warszawa Oddział Lublin Oddział Bydgoszcz Oddział Poznań Oddział Szczecin Oddział Zielona Góra Oddział Łódź Oddział Wrocław Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Kielce Oddział Rzeszów Oddział Szczecin Oddział Gdańsk Oddział Olsztyn Oddział Białystok Oddział Zielona Góra Oddział Poznań Oddział Bydgoszcz Oddział Warszawa Oddział Wrocław Oddział Łódź Oddział Kielce Oddział Lublin Oddział Opole Oddział Katowice Oddział Kraków Oddział Rzeszów

Oddział w Bydgoszczy
ul. Fordońska 6
85-085 Bydgoszcz

tel. centr. 52 323 45 00
fax 52 323 45 04
NIP 554-22-52-485

e-mail: sekretariat_byd@gddkia.gov.pl

Oddział w Gdańsku
ul. Subisława 5
80-354 Gdańsk

tel. centr. 58 511 24 00
fax 58 511 24 05
NIP 584-24-56-536

e-mail: sekretariat_gdansk@gddkia.gov.pl

Oddział w Białystoku
ul. Zwycięstwa 2
15-703 Białystok

tel. centr. 85 664 58 00
fax 85 651 37 83
NIP 542-27-52-914

e-mail: sekretariat_bialystok@gddkia.gov.pl

Oddział w Katowicach
ul. Myśliwska 5
40-017 Katowice

tel. centr. 32 258 62 81
fax 32 259 87 10
NIP 954-24-02-923

e-mail: kat_sekretariat@gddkia.gov.pl

Oddział w Kielcach
ul. Paderewskiego 43/45
25-950 Kielce

tel. 41 34 03 900, 41 345 74 31
fax 41 366 48 04
NIP 657-03-86-703

e-mail: sekretariat_kielce@gddkia.gov.pl

Oddział w Krakowie
ul. Mogilska 25
31-542 Kraków

tel. centr. 12 417 25 00
fax 12 411 01 18
NIP 675-12-72-475

e-mail: sekretariat_krakow@gddkia.gov.pl

Oddział w Lublinie
ul. Ogrodowa 21
20-075 Lublin

tel. 81 532 70 61
fax 81 743 71 68
NIP 712-24-27-134

e-mail: sekretariat_lublin@gddkia.gov.pl

Oddział w Łodzi
ul. Irysowa 2
91-857 Łódź

tel. centr. 42 233 96 00
fax 42 233 96 08
NIP 725-17-13-273

e-mail: sekretariat_lodz@gddkia.gov.pl

Oddział w Olsztynie
ul. Warszawska 89
10-083 Olsztyn

tel. centr. 89 521 28 00
fax 89 527 23 07
NIP 739-32-79-711

e-mail: sekretariat_olsztyn@gddkia.gov.pl

Oddział w Opolu
ul. Niedziałkowskiego 6
45-085 Opole

tel. centr. 77 401 63 00
fax 77 454 44 68
NIP 754-00-03-773

e-mail: sekretariat_opole@gddkia.gov.pl

Oddział w Poznaniu
ul. Siemiradzkiego 5a
60-763 Poznań

tel. centr. 61 866 88 21
fax 61 864 63 69
NIP 779-21-73-262

e-mail: sekretariat_poznan@gddkia.gov.pl

Oddział w Rzeszowie
ul. Legionów 20
35-959 Rzeszów

tel. centr. 17 853 40 71 do 74
fax 17 853 64 84
NIP 813-11-06-223

e-mail: sekretariat_rzeszow@gddkia.gov.pl

Oddział w Szczecinie
Al. Bohaterów Warszawy 33
70-340 Szczecin

tel. centr. 91 432 53 00
fax 91 484 39 97
NIP 852-23-53-687

e-mail: sekretariat_szczecin@gddkia.gov.pl

Oddział w Warszawie
ul. Mińska 25
03-808 Warszawa

tel. centr. 22 209 25 00
fax 22 698 60 45
NIP 113-20-97-244

e-mail: sekretariat_warszawa@gddkia.gov.pl

Oddział w Wrocławiu
ul. Powstańców Śląskich 186
53-139 Wrocław

tel. centr. 71 334 73 00
fax 71 367 17 69
NIP 899-24-41-331

e-mail: sekretariat.wroclaw@gddkia.gov.pl

Oddział w Zielonej Górze
ul. Boh. Westerplatte 31
65-950 Zielona Góra

tel. centr. 68 327 10 68
fax 68 325 34 68
NIP 929-01-16-588

e-mail: sekretariat_zga@gddkia.gov.pl

MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG MAPA STANU BUDOWY DRÓG autostrady, drogi ekspresowe i inne drogi krajowe w realizacji ZOBACZ SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW SERWIS DLA KIEROWCÓW najważniejsze informacje drogowe dla kierowców ZOBACZ MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH MAPA KAMER MONITORUJĄCYCH podgląd bieżących warunków na drogach krajowych za pośrednictwem kamer ZOBACZ FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY FORMULARZ KONTAKTOWY opinie, sugestie lub uwagi dotyczące organizacji ruchu na drogach krajowych ZOBACZ MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH MAPA WARUNKÓW DROGOWYCH aktualne warunki drogowe w Polsce ZOBACZ

OddziałyWydziały i rejony

Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Małgorzata Grodzka-Urban – Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 829

mail: mgrodzka@gddkia.gov.pl

 

Wydział Planowania

Jolanta Kowalczuk – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 817

mail: jkowlaczuk@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zamówień Publicznych

Helena Zdanowicz - Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 839

mail: hzdanowicz@gddkia.gov.pl

Ewa Kozłowska - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 837

mail: ekozlowska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Obsługi Prawnej, Skarg i Wniosków

Agata Firlit

tel. +48 85 66 45 807

mail: afirlit@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

Rafał Malinowski

tel. +48 85 66 45 806

mail: rmalinowski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Informacji Niejawnych - Oddział Kancelarii Tajnej

Irena Kołakowska
tel. +48 85 66 45 852

mail: ikolakowska@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. BHP i PPOŻ

Marcin Liżewski 

tel. +48 85 66 45 853

mail: mlizewski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dokumentacji

Sławomir Topczewski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 841

mail: stopczewski@gddkia.gov.pl

Piotr Łukjańczuk - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 842

mail: plukjanczuk@gddkia.gov.pl

Wydział Ochrony Środowiska

Anna Utko – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 815

mail: autko@gddkia.gov.pl

Joanna Woźniewska – Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 869

mail: jwozniewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Nieruchomości

Katarzyna Zarzecka – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 855

mail: kzarzecka@gddkia.gov.pl

Lucjan Koleśnik - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 859

mail: lkolesnik@gddkia.gov.pl

 

Wydział Realizacji

Bartosz Ignatowski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 845

fax. +48 85 66 45 874

mail: bignatowski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu – S8 Wyszków-Ostrów Maz.

Jacek Gajek - Kierownik Projektu

kom. +48 85 66 45 882

mail: jgajek@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu – S8 Ostrów Maz.-Zambrów

Piotr Topczewski - Kierownik Projektu

tel. +48 85 66 45 826

mail: ptopczewski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu – S8 Zambrów-Jeżewo

Krzysztof Stepaniuk - Kierownik Projektu

kom. +48 85 66 45 848

mail: kstepaniuk@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu – S61 obwodnica Suwałk

Elżbieta Czaplicka - Kierownik Projektu

tel. +48 85 66 45 825

mail: eczaplicka@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dróg i Sieci Drogowej

Ewa Puczkielewicz-Masłowska – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 821

mail: emaslowska@gddkia.gov.pl

Janusz Franciszkiewicz – Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 819

mail: jfranciszkiewicz@gddkia.gov.pl

Władysław Poleszczuk – Zimowe Utrzymanie Dróg

tel. +48 85 66 45 820

fax. +48 85 65 23 704

mail: wpoleszczuk@gddkia.gov.pl

 

Wydział BRD i Zarządzania Ruchem

Łucja Glinicka – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 805

mail: lglinicka@gddkia.gov.pl

 

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego

Anita Duda - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 822

mail: anduda@gddkia.gov.pl

 

Wydział Mostów 

Jerzy Drapa - Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 66 45 877

mail: jdrapa@gddkia.gov.pl

Bronisław Rymsza - Z-ca Naczelnika

tel. +48 85 66 45 875

mail: brymsza@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Zarządzenia Kryzysowego i Przygotowań Obronnych

Józef Puczyński

tel. +48 85 66 45 851

mail: jpuczynski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Technologii - Laboratorium Drogowe

Bożena Woroszyło – Naczelnik Wydziału

tel. +48 85 74 97 096

mail: bworoszylo@gddkia.gov.pl

Krzysztof Gajewski - p.o. Kierownika Zespół Asfaltów i Mieszanek Mineralno-Asfaltowych

tel. +48 85 74 97 094

email: krgajewski@gddkia.gov.pl

Dariusz Koszykowski – Kierownik Zespołu Betonu i Materiałów Wiążących

tel. +48 85 74 97 098

mail: dkoszykowski@gddkia.gov.pl

Sławomir Ejsmont – Kierownik Zespołu Diagnostyki i Nawierzchni

tel. +48 85 74 97 087

mail: sejsmont@gddkia.gov.pl

Radosław Szaniawski – Kierownik Zespołu Gruntów i Geotechniki

tel. +48 85 74 97 085

mail: rszaniawski@gddkia.gov.pl

Renata Stankiewicz – Kierownik Zespołu Kruszyw

tel. +48 85 74 97 093

mail: rstankiewicz@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Systemu Zarządzania Jakością w Zakresie Technologii

Katarzyna Felczak

tel. +48 85 74 97 084

mail: kfelczak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Finansowo-Księgowy 

Elżbieta Falkowska - Naczelnik Wydziału
tel. +48 85 66 45 831

mail: efalkowska@gddkia.gov.pl

Magda Bohojło - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 836

mail: mbohojlo@gddkia.gov.pl

 

Wydział Administracji, Informatyki i Zaplecza Technicznego 

Katarzyna Kulesz - Z-ca Naczelnika Wydziału

tel. +48 85 66 45 888

mail: kkulesz@gddkia.gov.pl

Dominik Perkowski - Starszy specjalista ds. Informatyki

tel. +48 85 66 45 860

mail: dperkowski@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Koordynacji PT POIiŚ 

Bożena Kaźmierczuk

tel. +48 85 66 45 834

mail: bkazmierczuk@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Augustowie

Krzysztof Gąsiewski – p.o. Kierownika

mail: kgasiewski@gddkia.gov.pl

16-300 Augustów, ul. Wojska Polskiego 54

tel. +48 87 64 33 461

fax. +48 87 64 34 065 

 

Rejon w Białymstoku

Krzysztof Gleba – Zawadzki – Kierownik

mail: kgleba-zawadzki@gddkia.gov.pl

15-516 Białystok, ul. Ciołkowskiego 90

tel. +48 85 74 97 800

fax. +48 85 74 97 810

 

Rejon w Bielsku Podlaskim

Jan Dawidziuk – Kierownik

mail: jdawidziuk@gddkia.gov.pl

17-100 Bielsk Podlaski, ul. Sportowa 4

tel. +48 85 73 00 135

fax. +48 85 73 00 138

 

Rejon w Łomży

Jan Czyżewski – p.o. Kierownika

mail: jczyzewski@gddkia.gov.pl

18-400 Łomża, Ul. Sikorskiego 156

tel. +48 86 21 60 138

fax. +48 86 21 60 124

 

Rejon w Suwałkach

Marek Otrocki – Kierownik

mail: motrocki@gddkia.gov.pl

16-400 Suwałki, Ul. Przytorowa 24

tel. +48 87 56 31 590

tel. +48 87 56 31 591

fax. +48 87 56 64 258

 

Rejon w Zambrowie

Adam Libuda – Kierownik

mail: alibuda@gddkia.gov.pl

18-300 Zambrów, Ul. Magazynowa 14

tel. +48 86 27 13 374

fax. +48 86 27 11 628