6 grudnia 2012 - Ćwiczenia - wypadek drogowy na S8 (MOP Michałowice, kierunek na Warszawę)


Ćwiczenia akcji ratunkowej na S8 zakończyły Międzynarodowy Kongres BRD we Wrocławiu!

 Mamy za sobą 3 niezwykle ciekawe dni, 20 prelekcji poprowadzonych przez ekspertów m.in. z Australii, Włoch, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz Polski. W Kongresie brało udział blisko 200 Gości.

 

 

6 grudnia 2012r. o godz. 10.30, GDDKiA oraz służby ratunkowe - Straż Pożarna, Policja, Pogotowie Ratunkowe przeprowadziły ćwiczenia symulacji wypadku drogowego na trasie S-8 (MOP Michałowice), w ramach trwającego we Wrocławiu Międzynarodowego Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

 
 
Ćwiczenia miały miejsce na głównej jezdni S8 na wysokości MOP-u Michałowice, w kierunku Warszawy. Ruch pojazdów odbywał się bez utrudnień przez MOP Michałowice.
 
 

Ćwiczenia służb były częścią Miedzynarodowego Kongresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego „Bezpieczna infrastruktura drogowa od pomysłu do eksploatacji”, który odbył się we Wrocławiu w dniach 4-6 grudnia br., w ramach programu Drogi Zaufania – programu ochrony życia i zdrowia ludzi na drogach krajowych’ wspófinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach POIiŚ.