Planowane zmiany w organizacji ruchu na Mazowszu w dniach 21 – 28 listopada 2014 roku

W nadchodzącym tygodniu, w związku z prowadzonymi na terenie Mazowsza inwestycjami,  konieczne będzie wprowadzenie następujących nowych zmian w organizacji ruchu:Autostrada A2 pomiędzy węzłami Grodzisk Mazowiecki i Pruszków

W godzinach 10.00 – 17.00, w poniedziałek i wtorek prowadzone będą prace gwarancyjne na jezdni w kierunku Warszawy a w środę i czwartek na jezdni w kierunku Poznania.

 

S8 Powązkowska – Modlińska -  firma Metrostav

- we wtorek 25 listopada (godz. 10.00 po szczycie porannym) planowane jest wyłączenie lewego pasa ruchu wschodniej jezdni ul. Wybrzeże Gdyńskie (relacji południe-północ) na odcinku ok. 500 metrów przed Trasą AK. Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do czwartku 27 listopada (do godz. nocnych).

Wykonawca będzie prowadził roboty drogowe oraz branżowe.

 

- w środę 26 listopada (ok. godz. 22.00) planowane jest otwarcie wyremontowanej jezdni wschodniej wiaduktu w ciągu ul. Mickiewicza. Kierowcy będą się poruszać jednym pasem ruchu w obu kierunkach na długości ok. 150m.

Równocześnie zamknięta zostanie jezdnia zachodnia ul. Mickiewicza w celu kontunuowania remontu wiaduktu w ciągu ul. Mickiewicza.

Tymczasowa organizacja ruchu będzie obowiązywać do października 2015r.

  

- w piątek 28 listopada (ok. godz. 20.00) zaplanowane zostało otwarcie wyremontowanej łącznicy wjazdowej na węźle Wisłostrada w relacji Gdańsk-Poznań (północ-zachód) - odwołane

 

Trwające utrudnienia:

 

S7 Dębina - Czosnów

- do końca listopada potrwa odnowa nawierzchni na odcinku ok. 1,8 km. Czasowa organizacja ruchu przewiduje zwężenie jezdni do 1 pasa ruchu.

 

DK 48 Brzóza - Maciejowice

- remont nawierzchni na odcinku ok. 5,1 km potrwa do końca listopada. Czasowa organizacja ruchu przewiduje ograniczenie prędkości na remontowanym odcinku do 40 km/h, a podczas układania nawierzchni ruch odbywał się będzie wahadłowo sterowany sygnalizacją świetlną lub ręcznie.

 

DK 50 Strachówka - Warmiaki

- we wtorek i środę (25-26.11) wykonywany będzie remont nawierzchni na odcinku ok. 1 km. Czasowa organizacja ruchu przewiduje ograniczenie prędkości oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego sterowanego sygnalizacją świetlną.

 

DK 50 m. Kamion

- do piątku (28 listopada) wykonywany będzie remont nawierzchni na odcinku ok. 1 km. Czasowa organizacja ruchu przewiduje ograniczenie prędkości oraz wprowadzenie ruchu wahadłowego sterowanego ręcznie.

 

DK 57 Obiecanowo – Maków Mazowiecki

- remont nawierzchni na odcinku ok. 1,7 km potrwa do końca listopada. Czasowa organizacja ruchu przewiduje ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną lub ręcznie.

 

DK 57 Maków Mazowiecki

- do końca listopada ma potrwać budowa mostu w ciągu DK 57 w Makowie Mazowieckim. Objazd odbywa się przeprawą tymczasową, wprowadzony jest ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną. Ograniczenie prędkości do 40 km/h.

  

 DK 50 i 60 m. Ciechanów

- remont ul. Płońskiej na odcinku ul.Orylska –rondo Solidarności, potrwa do końca listopada br. Czasowa organizacja ruchu przewiduje m.in. zwężenie pasów ruchu do 3m oraz ograniczenie prędkości do 40 km/h. Podczas układania nawierzchni ruch odbywał się będzie wahadłowo.

 – w związku z  budową przez Miasto Ciechanów ronda, w ciągu drogi krajowej nr 60, jadąc od Płocka w kierunku Ciechanowa ruch odbywa się objazdem poprzez drogę techniczną. Prace potrwają do 30.12.2014r.

 – w związku z  budową przez PKP wiaduktu nad linią kolejową, w ciągu drogi krajowej nr 50, od strony Ciechanowa na dojeździe do wiaduktu ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną a na dalszym odcinku prowadzony jest drogą techniczną.

 

DK 79 m.Mniszew

- do końca listopada br. potrwają prace ziemne na poboczu. Czasowa organizacja ruchu przewiduje zwężenie jezdni do 1 pasa ruchu.

 

DK 79 Ryczywół - Kozienice

- przebudowa drogi na odcinku 15,4 km. W miejscu  układania nowej nawierzchni i przebudowy obiektów występować będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

- do końca tego roku zamknięty będzie most przez rz. Radomkę w m. Ryczywół. Wytyczono dwie trasy objazdów:

         - dla samochodów osobowych:

         drogą krajową nr 48, drogą wojewódzką na 730 i drogą wojewódzką nr 736;

         - dla samochodów ciężarowych:

         drogą krajową nr 48, drogą ekspresową nr S7 i droga krajową nr 50.