Planowane zmiany w organizacji ruchu na Mazowszu w dniach 12 - 19 grudnia 2014 roku.

Na terenie Mazowsza GDDKiA  nadal prowadzi inwestycje oraz remonty, dlatego też w nadchodzącym tygodniu  konieczne będzie wprowadzenie następujących nowych zmian w organizacji ruchu:S8 Powązkowska – Modlińska -  firma Metrostav

- w sobotę (13.12) ok. 6.00 zaplanowano prawostronne zwężenie północnej  jezdni zbiorczo-rozprowadzającej na odcinku pomiędzy rondem Broniewskiego a ul. Maczka, za ul. Literacką.

Wykonawca będzie prowadził roboty branżowe.

Zakończenie robót przewidziane zostało na 20 grudnia br.

 

 - w środę wieczorem zaplanowano wprowadzenia zmiany w organizacji ruchu na południowo-zachodniej jezdni zbiorczo-rozprowadzającej na dojeździe do ul. Powązkowskiej od strony Poznania, polegającej na prawostronnym wyłączeniu pasów ruchu w godzinach 22.00-5.00.

Wykonawca będzie prowadził prace związane z budową muru oporowego obiektu w w.Powązkowska.

Prace potrwają do piątku (19.12).

 

DK 50 m. Chudolipie

- do 20 grudnia w związku z przebudową skrzyżowania organizacja ruchu przewiduje naprzemienne zajęcie lewego i prawego pasa oraz ograniczenie prędkości do 50 km/h.

 

S7 Dębina - Czosnów

 - do 20 grudnia na odc. ok. 2,4 km wykonywane są roboty brukarskie oraz utrzymaniowe remontowanej nawierzchni, orgaanizacja ruchu przewiduje zawężenie do 1 pasa ruchu trasy głównej. Kierowcy na odcinku, gdzie wykonywane są prace mają do dyspozycji 1 pas ruchu.

  

Trwające utrudnienia:

DK 50 i 60 m. Ciechanów

– w związku z  budową przez Miasto Ciechanów ronda, w ciągu drogi krajowej nr 60, jadąc od Płocka w kierunku Ciechanowa ruch odbywa się objazdem poprzez drogę techniczną. Prace potrwają do 30.12.2014r.

 – w związku z  budową przez PKP wiaduktu nad linią kolejową, w ciągu drogi krajowej nr 50, od strony Ciechanowa na dojeździe do wiaduktu ruch odbywa się wahadłowo i sterowany jest sygnalizacją świetlną a na dalszym odcinku prowadzony jest drogą techniczną.

 

 DK 79 Ryczywół - Kozienice

- przebudowa drogi na odcinku 15,4 km. W miejscu  układania nowej nawierzchni i przebudowy obiektów występować będzie ruch wahadłowy sterowany sygnalizacją świetlną.

- do końca tego roku zamknięty będzie most przez rz. Radomkę w m. Ryczywół. Wytyczono dwie trasy objazdów:

               - dla samochodów osobowych:

               drogą krajową nr 48, drogą wojewódzką na 730 i drogą wojewódzką nr 736;

               - dla samochodów ciężarowych:

               drogą krajową nr 48, drogą ekspresową nr S7 i droga krajową nr 50.