Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Beata Król - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 15

e-mail: bkrol@gddkia.gov.pl

 

Wydział Planowania

Andrzej Małowski - Naczelnik Wydziału

tel./fax. +48 81 534 92 18

e-mail: amalowski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zamówień Publicznych

Waldemar Wójcik - Naczelnik Wydziału

tel./fax. +48 81 534 92 39

e-mail: wawojcik@gddkia.gov.pl

 

Wydział Obsługi Prawnej

Michał Trzewik – Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 48

fax. +48 81 532 44 67

e-mail: mtrzewik@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

Krzysztof Nalewajko

tel. +48 81 532 30 71

fax. +48 532 44 67

e-mail: knalewajko@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Ochrony Informacji Niejawnych - Oddział Kancelarii Tajnej 

Alicja Waga

tel. +48 81 534 92 20

e-mail: awaga@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Gwarancji

Janusz Wójtowicz

tel. +48 81 534 92 16

e-mail: jawojtowicz@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. BHP oraz Ochrony Ppoż.

Monika Romańczuk

tel. +48 81 532 95 67

e-mail: mromanczuk@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dokumentacji

Leszek Wilczopolski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 749 00 19

fax. +48 81 743 71 68

e-mail: lwilczopolski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Ochrony Środowiska

Marta Kowalska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 749 00 23

fax. +48 81 749 00 25

e-mail: makowalska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Nieruchomości

Marcin Jakimiak - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 28

fax. +48 81 534 51 35

e-mail: mjakimiak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Realizacji

Monika Gawda - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 56

fax. +48 81 743 71 68

e-mail: mgawda@gddkia.gov.pl

 

Wydział Technologii - Laboratorium Drogowe

ul. Olszewskiego 1A, 20-481 Lublin

Piotr Kuna - w.z. Naczelnika Wydziału

tel./fax. +48 81 749 03 34

e-mail: laboratorium_lublin@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dróg i Sieci Drogowej

Sławomir Górecki - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 749 00 26

fax +48 81 744 19 81

e-mail: sgorecki@gddkia.gov.pl

 

 

Wydział BRD i Zarządzania Ruchem

Zdzisław Tworek - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 37

fax. +48 81 534 01 66

e-mail: ztworek@gddkia.gov.pl

 

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego

Elżbieta Żelazna - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 35

fax. +48 81 532 44 67

e-mail: ezelazna@gddkia.gov.pl

 

Wydział Mostów

Barbara Roczeń - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 50

fax. +48 81 532 44 67

e-mail: broczen@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Przygotowań Obronnych

Emil Pasierbiewicz - Naczelnik Wydziału

tel./fax. +48 81 534 92 19

e-mail: epasierbiewicz@gddkia.gov.pl

 

Wydział Finansowo - Księgowy

Małgorzata Walczak - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 63

fax. +48 81 534 92 62

e-mail: mawalczak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Administracji, Informatyki i Zaplecza Technicznego

Adam Szwed - Naczelnik Wydziału

tel. +48 81 534 92 42

fax. +48 81 534 92 62

e-mail: aszwed@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. koordynacji PT POIiŚ

Bożena Oszust

tel. +48 81 534 92 21

e-mail: boszust@gddkia.gov.pl

 

 

Rejon Chełm

Krzysztof Paszkowski - Kierownik Rejonu

ul. Podgórze 2, 22-100 Chełm

tel. +48 82 563 32 79

fax. +48 82 563 57 70

e-mail: sekretariat_chelm@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 82 563 30 19

 

Rejon Kraśnik

Piotr Puzio - Kierownik Rejonu

ul. Obwodowa 9, 23-200 Kraśnik

tel. +48 81 884 45 50

fax +48 81 825 20 07

e-mail: sekretariat_krasnik@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 81 825 20 05

 

Rejon Lubartów

Włodzimierz Turowski - p.o. Kierownik Rejonu

ul. Krańcowa 6, 21-100 Lubartów

tel./fax +48 81 855 24 58

e-mail: sekretariat_lubartow@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 81 855 24 58

 

Rejon Międzyrzec Podlaski

Krzysztof Szkodziński - Kierownik Rejonu

ul. Radzyńska 11A, 21-560 Miedzyrzec Podlaski

tel. +48 83 371 27 54

fax. +48 83 371 44 16

e-mail: sekretariat_miedzyrzec@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 83 371 64 80

 

Rejon Puławy

Mikołaj Żuchowski - Kierownik Rejonu

ul. Składowa 1A, 24-100 Puławy

tel. +48 81 886 48 39

fax +48 81 886 21 27

e-mail: sekretariat_pulawy@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 81 881 10 11

 

Rejon Zamość

Kazimierz Kietliński - Kierownik Rejonu

ul. Szczebrzeska 69, 22-400 Zamość 

tel. +48 84 639 34 15

fax. +48 84 639 36 44

e-mail: sekretariat_zamosc@gddkia.gov.pl

Zimowe Utrzymanie Dróg - tel. +48 84 639 34 17