Wydział Planowania

Agnieszka Wróblewska-Gebauer - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 97 30

fax: +48 42 233 97 33

e-mail: agebauer@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dokumentacji

Marek Brodowski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 81

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: mbrodowski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Nieruchomości

Łukasz Bernardyn - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 59

fax: +48 42 233 96 63

e-mail: lbernardyn@gddkia.gov.pl

 

Wydział Środowiska

Szymon Milczarek - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 49

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: smilczarek@gddkia.gov.pl

 

Wydział Monitorowania Inwestycji Drogowych

Marcin Ganiec - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 97 00

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: mganiec@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zamówień Publicznych

Andrzej Podsiadły - Naczelnik Wydziału

tel. +4842 233 96 77

fax: +48 42 233 96 75

e-mail: apodsiadly@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dróg i Sieci Drogowej

Ireneusz Kanigowski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 44

fax: +48 42 233 96 97

e-mail: ikanigowski@gddkia.gov.pl

 

Punkt Informacji Drogowej

tel. +48 42 233 96 96

fax: +48 42 233 96 97

 

Wydział Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego i Zarządzania Ruchem

Zbigniew Paliński - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 29

fax: +48 42 233 96 35

e-mail: zpalinski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego

Maria Pasińska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 85

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: mpasinska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Mostów

Magdalena Zbrojewska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 65

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: mzbrojewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zarządzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa

Włodzimierz Sztąber - Stanowisko Zarządzania Kryzysowego i Przygotowań Obronnych

tel. +48 42 233 96 95

fax: +48 42 233 96 93

e-mail: wsztaber@gddkia.gov.pl

Andrzej Bieńkowski - Kierownik Kancelarii Tajnej

tel. +48 42 233 96 94

fax: +48 42 233 96 93

e-mail: abienkowski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Finansowo-Księgowy

Agata Łatecka - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 97 58

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: alatecka@gddkia.gov.pl

 

Wydział Administracji

Joanna Wasilewska-Kłąb - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 41

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: jwasilewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Marzena Błausz - Naczelnik Wydziału

tel. +48 42 233 96 37

fax: +48 42 233 96 37

e-mail: mblausz@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. BHP i PPOŻ

Małgorzata Kowalska - Specjalista

tel. +48 42 233 96 92

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: mkowalska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Obsługi Prawnej

Arkadiusz Kamiński - Radca Prawny
tel. +48 42 233 97 63
e-mail: arkaminski@gddkia.gov.pl

Radcy prawni - Zewnętrzna Kancelaria Prawna

tel. +48 42 233 97 68

fax: +48 42 233 96 08

 

Stanowisko ds. Komunikacji

Maciej Zalewski - Specjalista

tel. +48 42 233 96 70

e-mail: mzalewski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Technologii i Jakości Budowy Dróg - Laboratorium Drogowe

Marcin Braszkiewicz  - Naczelnik Wydziału 

tel. +48 42 233 96 09

fax: +48 42 233 96 24 

e-mail: mbraszkiewicz@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Gwarancji

Jakub Łaguniak - St. Inspektor  

tel. +48 42 233 97 15

fax: +48 42 233 96 08

e-mail: jlaguniak@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu KP-1

Beata Koperska - Kierownik Projektu
tel. +48 42 226 82 33

e-mail: bkoperska@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu KP-2

Tadeusz Krześkiewicz - Kierownik Projektu
tel. +48 42 280 21 05
e-mail: tkrzeskiewicz@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu KP-3

Ryszard Łatecki - Kierownik Projektu
tel. +48 42 233 97 04
e-mail: rlatecki@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu KP-4

Henryk Michalski - Kierownik Projektu
tel. +48 42 233 97 08
e-mail: hmichalski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu KP-5

Jakub Czupryński - Kierownik Projektu
tel. +48 42 233 97 09
e-mail: jczuprynski@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Kutnie

Beata Kuźmin - Kierownik Rejonu
e-mail: bkuzmin@gddkia.gov.pl

Wyszyńskiego 13, 99-300 Kutno

tel. +48 24 355 79 91, +48 24 355 78 10

fax: +48 24 355 73 19

e-mail: kutno@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Łowiczu

Siejka Magdalena - Kierownik Rejonu
e-mail: msiejka@gddkia.gov.pl

Dzierzgów 114, 99-416 Nieborów (przy zjeździe z A2 na węźle Skierniewice)

tel. +48 46 830 25 90

fax +48 46 837 55 68

e-mail: lowicz@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Opocznie

Jolanta Kowalska - Kierownik Rejonu
e-mail: jkowalska@gddkia.gov.pl

Zakątna 6, 26-300 Opoczno

tel. +48 44 755 22 43, +48 755 32 25

fax: +48 44 755 24 17

e-mail: opoczno@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Piotrkowie Trybunalskim

Paweł Kowalewski - Kierownik Rejonu
e-mail: pkowalewski@gddkia.gov.pl

Południowa 17, 97-300 Piotrków Trybunalski

tel. +48 44 649 76 46, 647 00 71

fax +48 44 649 70 70

e-mail: piotrkow@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Radomsku

Jacek Szkup - Kierownik Rejonu
e-mail: jszkup@gddkia.gov.pl

Reja 8, 97-500 Radomsko

tel.  +48 44 682 21 75

fax  +48 44 682 21 75 wew. 869

e-mail: radomsko@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Sieradzu

Monika Moczydłowska - Kierownik Rejonu
e-mail: mmoczydlowska@gddkia.gov.pl

Stawiszcze 50, 98-200 Sieradz (przy zjeździe z S8 na węźle Zduńska Wola Zachód)

tel. +48 600 226 323, +48 608 504 092

e-mail: sieradz@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Wieluniu

Bogusław Orzeł - Kierownik Rejonu
e-mail: borzel@gddkia.gov.pl

Fabryczna 7, 98-300 Wieluń

tel. +48 43 843 44 78, +48 43 843 42 68

fax: +48 43 843 40 94

e-mail: wielun@gddkia.gov.pl