Wydział Spraw Pracowniczych i Organizacyjnych

Elżbieta Kruk - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 264

e-mail: ekruk@gddkia.gov.pl

 

Wydział Planowania

Katarzyna Kubaś - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 222

e-mail: kkubas@gddkia.gov.pl

 

Wydział Zamówień Publicznych

Hanna Kuliczkowska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 233

e-mail: hkuliczkowska@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Obsługi Prawnej

Urszula Abramczyk

Dobrochna Niezgoda

tel. +48 68 327 07 57 wew. 234

e-mail: uabramczyk@gddkia.gov.pl

e-mail: dniezgoda@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Komunikacji Społecznej

Kinga Ratkiewicz

tel. +48 68 327 07 57 wew. 240

e-mail: kratkiewicz@gddkia.gov.pl

 

Stanowisko ds. Gwarancji

Barbara Gajewska

tel. +48 68 327 07 57 wew. 241

e-mail: bgajewska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Finansowo – Księgowy

Anna Groszek - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 226

e-mail: agroszek@gddkia.gov.pl

 

Wydział Administracji

Piotr Frątczak - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 210

e-mail: pfratczak@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dróg i i Sieci Drogowej

Krzysztof Młynarczak - p.o. Naczelnik Wydziału Dróg i Sieci Drogowej

tel. +48 68 327 07 57 wew. 205

e-mail: kmlynarczak@gddkia.gov.pl

 

Wydział BRD i Zarządzania Ruchem

Artur Bednarek - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 239

e-mail: arbednarek@gddkia.gov.pl

 

Wydział Uzgodnień i Zagospodarowania Przestrzennego

Małgorzata Ławska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 215

e-mail: mlawska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Mostów

Lidia Batkowska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 225

e-mail: lbatkowska@gddkia.gov.pl

 

Wydziału Zarzadzania Kryzysowego i Bezpieczeństwa

Leszek Słowik - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 219

e-mail: lslowik@gddkia.gov.pl

 

Wydział Technologii i Jakości Budowy Dróg - Laboratorium Drogowe

Andrzej Ladaczyński   - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 321 46 65 wew. 274

e-mail: aladaczynski@gddkia.gov.pl

 

Wydział Dokumentacji

Irena Lutowska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 324 01 65 wew. 242

e-mail: ilutowska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Ochrony Środowiska

Izabela Wójcikowska - Naczelnik Wydziału         

tel. +48 68 327 07 57 wew. 258

e-mail: iwojcikowska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Nieruchomości

Agata Pytkowska - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 230

e-mail: apytkowska@gddkia.gov.pl

 

Wydział Monitorowania i Realizacji Inwestycji Drogowych

Grzegorz Kaliszewski - Naczelnik Wydziału

tel. +48 68 327 07 57 wew. 245

e-mail: gkaliszewski@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu II jezdnia obowdnicy Gorzów Wlkp.

Witold Pussty - kierownik projektu

tel. +48 95 725 10 11

e-mail: wpussty@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu Sulechów - Nowa Sól

Jarosław Brzeczka - kierownik projektu

tel. +48 68 382 42 63

e-mail: jbrzeczka@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu Nowa Sól - Legnica

Paweł Czajka - kierownik projektu

tel. +48 68 387 37 42

e-mail: pczajka@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu Dostosowanie byłego przejścia granicznego w ciągu DK 18 na odc. granica państwa – węzeł „Olszyna” do parametrów drogi klasy A

Grzegorz Krzysztofik - kierownik projektu

tel. +48 68 327 10 68

e-mail: gkrzysztofik@gddkia.gov.pl

 

Zespół Kierownika Projektu A18

Maciej Janecki - kierownik projektu

tel. +48 68 327 07 57 wew. 248

e-mail: mjanecki@gddkia.gov.pl

 

Rejon w Gorzowie Wielkopolskim

Renata Frankowska Płaczek - Kierownik Rejonu

ul. Kostrzyńska 4a

66-408 Gorzów Wlkp.

tel. +48 95 722 84 46, fax+tel. +48 95 722 38 09

e-mail: rplaczek@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy w Strzelcach Krajeńskich, tel. +48 95 763 22 10

Obwód Drogowy w Skwierzynie, tel. +48 95 717 01 15

Obwód Utrzymania Drogowego w Baczynie, tel. +48 95 731 40 04

Obwód Utrzymania  Drogowego w Międzyrzeczu, tel. +48 668 556 209

 

Rejon w Nowej Soli

Krzysztof Szkondziak  – p.o. Kierownik Rejonu w Nowej Soli

ul. Rudno 1

67-100 Nowa Sól

tel. +48 68 387 24 66, fax+tel. +48 68 387 45 71

e-mail: kszkondziak@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy w Nowej Soli, tel. +48 68 387 45 71

Obwód Drogowy w Raculi, tel. +48 68 327 53 42

Obwód Utrzymania Drogowego w Sulechowie, tel. +48 68 321 86 22, +48 68 320 06 71

 

Rejon w Słubicach

Mirosław Blachura - Kierownik Rejonu

ul. Krótka 7

69-100 Słubice

tel. +48 95 759 25 50, fax +48 95 759 25 59

e-mail: mblachura@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy w Słubicach, tel. +48 95 759 25 52, +48 95 759 25 50

Obwód Drogowy w Krośnie Odrzańskim, tel. +48 68 383 37 04, +48 68 383 80 66, +48 68 383 37 05 

Obwód Drogowy w Rzepinie, tel. +48 95 759 63 78

Obwód Drogowy w Korytach, tel. +48 68 341 48 83, +48 68 382 35 93

 

Rejon w Żarach

Zbigniew Szumański - Kierownik Rejonu

ul. Wapienna 4

68-200 Żary

tel. +48 68 363 48 97, fax +48 68 363 40 14

e-mail: zszumanski@gddkia.gov.pl

 

Obwód Drogowy w Trzebielu, tel. +48 68 375 51 94

Obwód Drogowy w Żarach, tel. +48 68 363 48 96, +48 68 363 98 63